درباره ما

درباره ما

پذیرایی یکی از مهم ترین ارکان برگزاری یک مراسم به خصوص برای ما ایرانی ها می باشد. معمولا قبل از شروع و یا برگزاری مراسم، یکی از مهم ترین دغدغه های میزبان نحوه و کیفیت پذیرایی از مهمان ها میباشد و فرد برگزار کننده به ناچار مجبور است وقت و هزینه بسیاری برای آماده سازی پذیرایی از مهمان هایش صرف کند.
خب موارد بسیاری اتفاق می افتد که ممکن است میزبان وقت یا حوصله کافی برای انتخاب اقلام پذیرایی،خرید و آماده سازی،شست و شو، چیدن ظروف و… نداشته باشد یا ممکن است در حین برگزاری مراسم استرس داشته باشد که آیا تمامی مهمان ها مورد پذیرایی قرار گرفته اند یا آیا از تمام اقلام پذیرایی به همه مهمان ها رسیده است و…

درباره ما

آن پک شکل گرفته تا این دغدغه را برای شما میزبان های عزیز از بین ببرد. به راحتی و با چند کلیک ساده میتوانید اقلام مورد نیاز خود را انتخاب کنید و پک اختصاصی خود را تشکیل دهید. در نهایت تعداد پک های مورد نیاز خود را مشخص کرده و بعد از واریز وجه، کافی است فقط منتظر بمانید تا پک های پذیرایی شما در روز و ساعت ذکر شده به آدرسی که موقع ثبت سفارش مشخص کردید ارسال شود.

آن پک همه جا در کنار شماست. از جمله همایش، یادبود و سوگواری، تور گردشگری، دفاع پایان نامه، تولد و مهمانی، مدارس و مهدکودک ها، افطاری، صبحانه، کارگاه و سمینار و …

صبر کنید! آن پک برای راحتی شما عزیزان پک های پیشنهادی هم در اختیارتان قرار داده که با توجه به مراسم خود میتوانید از پک های پیشنهادی نیز استفاده کنید.

به امید برگزاری یک مراسم عالی!

 

درباره ما  / آن پک

about-us-signature-0001

زیبا و شیک:

بدون شک ظاهر زیبای بسته های پذیرایی، جلوه و اعتبار خاصی به مراسم شما میبخشد که این موضوع به کیفیت برگزاری مراسم کمک شایانی میکند.

درباره ما

 قیمت های رقابتی:

آن پک تلاش میکند تا تمامی محصولات خود را با کمترین هزینه در اختیار مشتری قرار دهد و از این طریق ارتباط خوبی با مخاطبین خود برقرار نماید.

مشاوره و پاسخگویی آنلاین و ۲۴ ساعته:

بدون شک یکی از ارکان مهم و اساسی در سفارش آنلاین، پاسخگویی و پشتیبانی آنلاین میباشد تا مخاطبین به راحتی امکان سفارش و مشاوره در هر ساعتی از شبانه روز را داشته باشند. تیم آن پک به صورت ۲۴ ساعته خدمات خود را ارائه میکند.

ارسال رایگان

ارسال تمامی سفارشات در مشهد به صورت رایگان توسط تیم آن پک انجام میشود.

راه های ارتباطی با تیم آن پک به شرح زیر میباشد:

Website: www.on-pack.ir

Mobile: 9154794686
E-mail: info@on-pack.ir

درج لوگو

ثبت آرم، پیام یا لوگوی اختصاصی شما

درج نام،لوگو یا یک پیام از طرف شما سبب میشود تا نام و مراسم شما در ذهن مهمان ها و شرکت کنندگان ماندگار شود. لوگو یا پیام اختصاصی خود را برای تیم آن پک ارسال کنید تا به صورت چاپ شده درون پک های پذیرایی قرار گیرد.

سفارش فوری

ثبت سفارشات فوری(زودتر از ۴۸ ساعت آینده) تنها از طریق تماس تلفنی با واحد پشتیبانی آن پک قابل انجام است و پذیرش اینگونه سفارشات منوط به وجود ظرفیت خالی در مجموعه و پرداخت هزینه ای بیشتر نسبت به سفارشات عادی است که در زمان تماس به شما اعلام میگردد.
لذا از شما خواهشمندیم جهت کمک به مجموعه آن پک در مدیریت سفارشات، حتی الامکان سفارشات خود را در اولین فرصت و به صورت آنلاین ثبت نمایید.

چرا باید آن پک را انتخاب کنید ؟

باهم دلیل این انتخاب را مرور میکنیم ...

Heading title icon

بدون شک ارائه کالاهایی تضمین شده و با کیفیت بالا اصل بسیار مهمی برای تیم آن پک است. همچنین آن پک در تلاش است تا با ارائه محصولات متنوع، انتخاب را برای مشتری راحت تر نماید .

یکی از مزایای سفارش آنلاین راحت و سریع بودن آن است. به راحتی و در عرض چند ثانیه کل بحث پذیرایی از مراسم خود را انجام دهید و با خیال راحت به کارهای دیگر مراسم خود برسید!

آن پک تلاش میکند تا تمامی محصولات خود را با کمترین هزینه در اختیار مشتری قرار دهد و از این طریق ارتباط خوبی با مخاطبین خود برقرار نماید.